Strona głowna  /  Aktualności  /  ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ADAPTACYJNE
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ADAPTACYJNE
data dodania: 2020-08-24 13:59:14

SPOTKANIE ADAPTACYJNE PONIEDZIAŁEK 31 SIERPNIA 2020

O GODZ. 9:30 - 10:30 - DZIECI, KTÓRYCH NAZWISKA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ LITERAMI  A – J

O GODZ. 11:00 - 12:00 - DZIECI, KTÓRYCH NAZWISKA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ LITERAMI  K – P

O GODZ. 12.30 – 13.30 - DZIECI, KTÓRYCH NAZWISKA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ LITERAMI  S-Z

W PLANIE SPOTKANIA:

1. Zapoznanie z procedurą wejścia do przedszkola
  2. Przekazanie wyprawki dziecka pracownikom przedszkola
  3. Oglądanie sali i łazienki, w której będzie przebywało dziecko
  4. Poznanie nauczycielek i personelu placówki
  5. Wyjście do ogrodu, zabawy w ogrodzie

WYPRAWKA  3- 4 -latka

• mała poduszka (jasiek)- podpisany;
  • paputki  - zapinane na rzep, ze sztywną piętą, wygodne i łatwe do zakładania (obuwie typu crocs, obuwie z miękką piętą lub na miękkiej - skórzanej - podeszwie jest niewskazane ze względów bhp)
  • duża paczka chusteczek higienicznych (100 szt.) i chusteczek mokrych;
  • teczka A-3 z gumką na dziecięce prace - podpisana
  • ubrania na zmianę w worku gimnastycznym (majtki x2, rajstopy/skarpety, spodnie x2, podkoszulka, koszulka – wszystkie podpisane), woreczki/siatki foliowe;
  • chętni -fartuszek wkładany przez głowę bez wiązań podpisany w widocznym miejscu;
  • do przedszkola dziecko powinno być ubrane w wygodny i swobodny strój, taki który nie krępuje ruchów dziecka i może ono go samodzielnie zdjąć oraz założyć.

WYPRAWKA  5- 6 -latka

• kapcie, paputki  - zapinane na rzep, ze sztywną piętą, wygodne i łatwe do zakładania (obuwie typu crocs, obuwie z miękką piętą lub na miękkiej - skórzanej - podeszwie jest niewskazane ze względów bhp)
  • strój do ćwiczeń gimnastycznych
  • chusteczki higieniczne suche i mokre
  • grzebień lub szczotkę do włosów
  • piórnik z wyposażeniem
  • teczkę A4 z gumką na prace plastyczne dziecka

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS SPOTKANIA ADAPTACYJNEGO w związku z panującym reżimem sanitarnym

1. Udział w spotkaniu adaptacyjnym jest dobrowolny.
  2. W spotkaniu adaptacyjnym może wziąć udział dziecko bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji.
  3. Z jednym dzieckiem może przyjść jeden opiekun - bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji.
  4. Opiekun przychodzi w maseczce i dezynfekuje ręce przed wejściem.
  5. Opiekun jest odpowiedzialny za dziecko podczas spotkania.
  6. Opiekun zachowuje dystans min. 1,5 m od innych opiekunów i pracowników przedszkola.
  7. Wejście do przedszkola przez drzwi główne.
  8. Prosimy przestrzegać wyznaczonych godzin wejścia do przedszkola.
  9. Wyprawkę dla dziecka prosimy przynieść w poniedziałek 31 sierpnia. Wszystkie rzeczy powinny być podpisane !!!